Opinie o poszewkach na poduszki Estella

Długo zastanawiałem się nad aranżacją mojego salonu. Moja żona uwielbia poduszki, dlatego stwierdziłem, że zaopatrzę się w dekoracyjne poszewki. Po godzinach szukania mój wybór padł na model Camelie z uroczymi wielbłądami marki Estella. Opinie na temat tej firmy były pozytywne i to one głównie mnie skusiły do skorzystania z oferty. Polecam serdecznie, moja żona jest zachwycona (wielbłądy to jej ulubione zwierzęta). W domu mamy także kilka pościeli tej firmy i również są świetne.
Dominik
Od lat używam pościeli marki Estella i jestem z nich bardzo zadowolona. Ostatnio jednak postanowiłam kupić sobie poszewki na poduszki dekoracyjne do salonu i jestem wniebowzięta. Wybrałam modele Avital multicolor i Avital platin. Doskonale się uzupełniają i wzbogacają kanapę z czarnej skóry. Do tego materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Nie mogę sobie teraz wyobrazić weekendu bez krótkiej drzemki na mojej kanapie 🙂 Poduszki podobają się też moim znajomym!
Anastazja
Zanim wybrałem odpowiedni model, spędziłem sporo czasu na poszukiwaniach. Dopiero po wielu godzinach zdecydowałem się na firmę Estella. Opinie mojej rodziny na temat tej marki są wyjątkowo pozytywne, dlatego postanowiłem zainwestować w model Stella. Używam tych poszewek od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony! Mimo wielu prań nadal świetnie wyglądają, a do tego materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Serdecznie polecam, na pewno kupię jeszcze niejeden produkt tej firmy!
Albert
Od zawsze ceniłem sobie komfort na każdym etapie mojego życia. Podczas urządzania salonu moja żona poleciła mi, żebym kupił poszewki do poduszek dekoracyjnych marki Estella. Opinie w internecie były pochlebne, dlatego ufając im kupiłem cztery sztuki i muszę powiedzieć, że jestem pod sporym wrażeniem. Kiedy propozycje innych firm są wykonane z poliestru, tak Estella tworzy je często z bawełny egipskiej, a to przecież najlepsza bawełna na świecie! Polecam serdecznie!
Marcin
Mój mąż jest wielkim estetą i niestety często moje wybory dekoracji do domu spotykały się z jego dezaprobatą. Ogromnie się zdziwiłam, kiedy zamówiłam poszewki na poduszki dekoracyjne marki Estella. Opinie w internecie były dobre, więc sugerowałam się nimi, a przy tym bardzo spodobał mi się wizerunek słodkiego wielbłąda na powierzchni. Teraz małżonek bardziej mi ufa i oboje chętnie korzystamy z innych produktów firmy Estella. Ostatnio kupiłam koc i pościel. Świetny materiał!
Michalina
Wybrałem poszewki marki Estella, bo opinie moich rodziców na jej temat są bardzo pozytywne. Kupiłem model Sarah i bardzo mi się podoba. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, niż na zdjęciach! Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, przez co moja dziewczyna zawsze się przytula do siebie poduszkę, kiedy pijemy kawę 🙂 Prałem poszewki już kilka razy, a materiał nadal świetnie wygląda, nie mechaci się itd., co mnie często spotykało wcześniej. Przed chwilą zamówiłem również pościel tej firmy.
Krzysztof

Aranżacja-Wnętrz-Gdańsk© 2019.

Kopiowanie treści zabronione!